2024. május 5. | vasárnap | Györgyi nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Csézy utazhat Belgrádba

Csézy nyerte az Eurovíziós Dalfesztivál hazai döntőjét, így ő képviselheti hazánkat, ha minden jól megy, akkor a döntőben is. A magyar győztesre egy elődöntő is vár, amit szintén a szerb fővárosban rendeznek május 22-én.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.02.09.
Utolsó hozzászólás: 2008.09.15.
Hozzászólások: [169.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

vitathatatlan 2008.02.12. 15:41 • [69]
Látod Baby, ha MAJD leszenk koncertjei, még az is előfordulhat, hogy lesznek rajongói.
Mert most még nincsenek. Miért is lennének? Azon a sokat emlegetett "vidéken", hány fellépése is volt ezidáig? Hány lemezt adott el? Ja, hogy HAMAROSAN?
Előzmény: baby69 • 2008.02.12. 15:15 • [64] • Előzménykövetés 
egy olvasó 2008.02.12. 15:29 • [68]
Kedves "vitathatatlan"

Attól még lehet neki gratulálni!
Wiki23 2008.02.12. 15:29 • [67]
Adrien,a Fiesta és a semmitmondó Szatmári Orsika is eméssze meg a történteket.EZ ONE,akarom mondani EZ VAN!:-)Úgy van beállítva,hogy Adrient senki nem nyomhatja le!Miért nem?????Mert van egy dala,amit agyonjátszik a csigaradar.Előtte miért nem játszotta adrien szólódalait???Hm???Örömteli a 12ezres lemezeladás,de ha utánajárunk a dolgoknak,akkor nem Ő az egyedüli,aki ezt elérte.Van énekesnő,énekes,aki ennek többszörösét produkálta.Szóval ne úgy állítsuk be,hogy az Adriennél jobb nem lehet senki.Ez a büdös,nem a szitu.
vitathatatlan 2008.02.12. 15:25 • [66]
Tudod, "egy olvasó," a verseny az verseny! Ez nem verseny volt, hanem egy csézi nevű hölgyemény sztárra avatása, melyben a többi "versenyző" adta körítést. Bár, állítólag a nézők szavazatai döntöttek, mégsem volt publikus a verseny végén. Vajon miért? Nem érdemli meg a néző, hogy megtudja, hogyan is alakult a szavazás?Ami meg az alázatot illeti, engedd meg, hogy ne gratuláljak annak aki a mellettem lévő futósávon motorbiciklivel szakítja át a célszalagot. Ha, majd egyíszer veled ilyen előfordul, gratulálj neki TE!!!!!!
egy olvasó 2008.02.12. 15:23 • [65]
Ja és kedves Kiss Gábor szerző úr, ha inkább megtanulnának egy nagyon fontos módszert a szakmában, amit "felépítésnek" hívnak, (nemcsak magunk felépítéséről, hanem uabban a szakmában résztevevőkét) talán a szakma sem lenne lejáratva. Magunkat nem tudjuk dicsérni, csak egy harmadik személyen keresztül. Nem tudta?
Pedig a profik ezt már régen így csinálják! Munkámból adódóan pedig elég sok emberrel érintkezem ahhoz, hogy fel tudjam mérni Csézy milyen kedvelt az emberek körében. Ez a siker neki sem jött könnyen, évekig dolgozott érte. Azt, hogy most fél év alatt lendületben haladnak dolgai, nekünk sok örömöt okoz, önnel ellentétben.
Magam is voltam már második, első helyezett mögött. Tanultam belőle, fejlődésnek vettem a magam számára és nem pocskondiáztam senkit. Mert minden harag és düh visszaszáll ránk. Ennyi.
baby69 2008.02.12. 15:15 • [64]
Ja és nyugi hamarosan lesznek koncertjei, sőt nem csak Mo-on.
Előzmény: énvagyokén • 2008.02.12. 15:00 • [60] • Előzménykövetés 
baby69 2008.02.12. 15:09 • [63]
"énvagyokén" nem vagy te túlságosan gyanakvó ?! Egyébként honnan tudod, hogy nincs rajongó tábora ? És miért ne tetszhetett volna jobban Benkő Lászlónak Csézy, mint Adrienn ? Tudod izlések és pofonok ...
Előzmény: énvagyokén • 2008.02.12. 15:00 • [60] • Előzménykövetés 
Tamás 2008.02.12. 15:06 • [62]
A Mahasz lista számomra nem hiteles. Egy 270ezer példányban eladott album nincs jelőlve az aranylemezek között, egy 7500-as meg igen. Szomorú, pedig melyikre is kéne büszkének lenni???
Előzmény: Kiss Gábor a szerző • 2008.02.12. 01:05 • [51] • Előzménykövetés 
egy olvasó 2008.02.12. 15:01 • [61]
Az a helyzet kedves hozzászólólk, hogy jómagam is tanultam énekelni évekig, kicsit jártas vagyok a dolgokban. S mivel az élet nagyobb lehetőségelket adott nekem egy nemzetközi üzletben , ott dolgozom s eléggé sikeresen évek óta. Olyan helyen ahol a céltudatosságot, emberismeretet, elég profin oktatják.
Magam is kedvelem Szekeres Adrienn dalait, de most véleményem szeint -a már említett indokok miatt-, Csézy a nyerő. . Úgy gondolom ez nem egy vérre menő mérkőzés. Persze, hogy mindannyiunknak másképp jönnek le dolgok, reakciók. Ahogy említettem nem tetszett az Adrienn megnyilvánulása. Úgy gondolom az élet alázatra neveli, s ez nem hiba. Ha nem így lenne, ő nyert volna. Az pedig, hogy az ember különböző okok miatt nem ad meg egyéb adatokat egy internetes fórumon, szerintem teljesen érthető. Bár nem tudom ki és hogyan láthatott bele, másoknak állítólag titkos anyagaimb?. Részemről a vélemény alkotást lezártnak tekintem. Úgy gondolom szurkoljon mindenki annak, aki neki szimpatikusabb.További szép napot mindenkinek!
énvagyokén 2008.02.12. 15:00 • [60]
Pl. az Omegás hapsira kíváncsi lennék, hogy miért csak 9 pontot adott Adriennek... Csézynek meg miért 10-et? Nem irigységből, csak vajon mi tetszett neki jobban benne? Nekem ez is gyanús volt... És baromira nem az zavart, hogy Csézy nem országosan ismert, hanem az, hogy NE hivatkozzon arra a fenenagy rajongótáborára, ha egyszer nincs neki. Vagy ha van, akkor a honlapján miért nem nyit nekik valami fórumfélét, hogy láthassuk, hogy vannak szimpatizánsai? Vagy legalább koncertezni miért nem jár, hogy mutasson is valamit magából??
Előzmény: baby69 • 2008.02.12. 14:54 • [59] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak «« (1-10)11 12 13 14 15 16 17 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.05.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még