2024. május 5. | vasárnap | Györgyi nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Csézy utazhat Belgrádba

Csézy nyerte az Eurovíziós Dalfesztivál hazai döntőjét, így ő képviselheti hazánkat, ha minden jól megy, akkor a döntőben is. A magyar győztesre egy elődöntő is vár, amit szintén a szerb fővárosban rendeznek május 22-én.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.02.09.
Utolsó hozzászólás: 2008.09.15.
Hozzászólások: [169.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

nagyabaj 2008.02.12. 17:41 • [79]
Még valami baby, nagyon sok vidéki, vagy vidéki gyökerekkel bíró előadó van.
Ki vonta kétségbe valaha is , hogy nem tehetséges. Számtalanszor le kellett már írnom válaszként künböző nickeknek, bizonyára ismerős lesz: Itt aki már tisztán énekel az már világszinvonal? Értsd már meg nem hihető, nem életszerű, hogy a MÁZS+Szekeres rajongótábort tisztességes eszközökkel le lehet nyomni egy olyan szavazó bázisra hivatkozva, mint pl Eger, ahonnan a Szekeres származott el. Ahol őt választották népszerűsége folytán régió nagykövetnek. pl. Hogy csak kettőt mondjak. Ne erőltessétek.
Előzmény: baby69 • 2008.02.12. 15:55 • [72] • Előzménykövetés 
nagyabaj 2008.02.12. 17:29 • [78]
Baby , baby ne csúsztass. Nem vidék vs Pest kérdés ez. Somlóval koncert igen volt. A Thaliában. Szakmai közönség előtt. Ami mint jól tudod, azt jelenti, hogy valaki megveszi a 800 tisztelejegyet egy másik valaki meghív mindenféle "fontos" embert, mert hát Ő tudja, hogy ki a fontos. Nincs ezzel bal, mert hát a reklámot a plakátot meg lehet spórolni, és a ház ára ebből meg is van. Koncertnek koncert, na ja. És máris van aki egészen Hamburgig karolná fel annyira rajongó. Ugyebár? Hagyjátok már ezt az egészet. Egyre nehezebben tudtok majd kijönni ebből.
Előzmény: baby69 • 2008.02.12. 15:55 • [72] • Előzménykövetés 
nagyabaj 2008.02.12. 17:17 • [77]
Még valami. A tisztességes verseny hiánya az ami nekem fáj. Nekem a hallgatónak, nézőnek. Soha egyik versenyző sem nyilatkozott úgy, hogy nem fogadja el az eredményt. De azért ne várja senki, hogy annak örüljenek, hogy ahogy valaki írta a Fiesta kapcsán, hogy aszisztának kellettek a Csézy sztárrá avatásához. Csodálod, ha sokaknak ez megfekszi a gyomrát és hányia kell az egésztől? Csak ezért lehet ilyen módon keverni a kártyát, mert akinek ez nem tetszik, mindjárt ráfogják, hogy sportszerűtlen, meg eméssze már meg, meg elvakult fan, stb. Beírnak a rajongói fórumokra burkoltan célozva arra, hogy hát ez van, tessék tudomásul venni, mert hát lehet ám lent is lenni, meg hát fent is. Meg egyszer ide, egyszer oda. Hol tartunk? Én a néző vagyok lealázva. De ha tetszik a kiadói lobbinak, ha nem hangot fogok adni ezen véleményemnek. És ne fogják a művészekre, hogy verik a balhét, én a fizetős néző verem a balhét. Mert én is be vagyok csapva. Csak én nem függök egzisztenciálisan ettől a kiadói maffiától. De ezt rajtam nem merik elverni, mert hát akkor még ennyi gagyi lezet sem tudnak rá sózni. Nekem csak lenyomják szépen mosojogva a torkom, mert hát én ehhez úgysem értek. Na látod ez az igazi szitu és nem az amit te annak állítasz be. És büdös, de nagyon. Koromnál fogva megéltem azt amikor két emner irányította az én zenei izlésemet és döntötte el, hogy kit lehet játszani és kit nem. Ki léphet fel és ki nem. Azóta csak annyi változott, hogy most többen vannak.
Előzmény: Wiki23 • 2008.02.12. 15:29 • [67] • Előzménykövetés 
nagyabaj 2008.02.12. 17:17 • [76]
Akkor most ezen a fórumon is ugyan arra a beírásodra én is megismétlem úgyan azt a válasz. Ezt is és a következőt is. Mindkettőt erősen ajánlom egy olvasó és baby 69 figyelmébe, hátha megértik. Ugye?
http://www.musicmax.hu/?q=node/173
Olvasd el a fenti oldalt. Akkor majd talán neked is összeáll a kép, hogy miért kellett bármi áron megnyeretni ezzel Csézy-vel a versenyt. Mit mondtak volna ott arra kérdésre, hogy és tessék mondani ki is ez a kis csinoska? Erre azért nagyon gáz azt mondani, hogy senki, csak csinoska meg hát most kezdett énekelni. Most meg "the winner of the ESC Hungary National Final" Ez már mindjárt jobban hangzik, vagy nem így van. Hát ez a baj. És nem az, hogy nem a Szekeres, Fiesta, vagy MÁZS nyert. cáfold meg. Angolul meg azért nem tud, mert inkább énekelni tanult. És nemzetközi karriert igérnek neki. A kis naiv.
Előzmény: Wiki23 • 2008.02.12. 15:29 • [67] • Előzménykövetés 
énvagyokén 2008.02.12. 16:52 • [75]
úgyértem a polgári nevét írja i-vel: Csézi Erzsébet
Előzmény: énvagyokén • 2008.02.12. 16:51 • [74] • Előzménykövetés 
énvagyokén 2008.02.12. 16:51 • [74]
Ha kicsit is képben lennél, tudnád, hogy 1.) Adrien (1 n-nel) EGRI!!, 2.) Csézi i-vel írja a nevét, és nem y-nal...
A szavazásról pedig lentebb már írtak páran... igen, én gyanakvó vagyok - túlságosan is. És kételkedő is! És az iszonyat túlzás, hogy Csézy messze a legjobb volt... Bár relatív, hogy kinek mi a messze...
Előzmény: coltrane • 2008.02.12. 16:45 • [73] • Előzménykövetés 
coltrane 2008.02.12. 16:45 • [73]
Oláh Ibolya 1ső lemeze 40 ezer fölött ment el jóval és a második is platina lett. Nem túl sok a koncertje és tényleg "vidéki". Szekeres Adrienn Csonrád megyei (Szentesi), mint a Crystalosok, ez sem jelent semmit..Csak az számít, hogy a döntő estéjén Csézy messze a legjobb volt, ezt sokan láttuk így a zsűrivel ellentétben, akik szerint Adrienn. Elküldtük az SMS einket a forintjainkkal szavaztunk...akinek ez nem tetszik az valószínűleg csak a levegőbe beszél és nem nyúlt elégszer a telefonja után. Persze nyafogni is joga van bárkinek, de Csézy Erzsébet VITATHATATLANUL többet tud, mint a mai élmezőny java...
baby69 2008.02.12. 15:55 • [72]
Egyébként volt már fellépése méghozzá Somló Tamással együtt duettet énekelt és "vidéken " is sok fellépése volt ahol már akkor is kedvelték amikor még nem szerepelt TV-ben, rádióban. Mivel még most jelent meg az első lemeze nem adhatott el millikat. De ettől még lehet tehetséges. Az a baj a pestiekkel, hogy mindig lenézik a vidékieket.
Előzmény: vitathatatlan • 2008.02.12. 15:41 • [69] • Előzménykövetés 
vitathatatlan 2008.02.12. 15:47 • [71]
Wiki23!
Azt írtad, hogy Adrient senki nem nyomhatja le?
Válaszom: Egy SENKI valóban nem nyomhatja le, csak ha lenyomják a torkunkon.
Előzmény: Wiki23 • 2008.02.12. 15:29 • [67] • Előzménykövetés 
vitathatatlan 2008.02.12. 15:45 • [70]
Ja, hogy jól bicajozik? Lehet, tényleg. Egy bicajversenyen, főleg. ha akkor meg nem motoron száguld be a célba.
Előzmény: egy olvasó • 2008.02.12. 15:29 • [68] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 6 7 8 910(11-17) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még