2024. május 5. | vasárnap | Györgyi nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Csézy utazhat Belgrádba

Csézy nyerte az Eurovíziós Dalfesztivál hazai döntőjét, így ő képviselheti hazánkat, ha minden jól megy, akkor a döntőben is. A magyar győztesre egy elődöntő is vár, amit szintén a szerb fővárosban rendeznek május 22-én.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.02.09.
Utolsó hozzászólás: 2008.09.15.
Hozzászólások: [169.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

krapovics 2008.02.14. 11:10 • [159]
Akkor miért nem írtak valami hasonlót? Az emberek nagy része jobban kedveli az ehhez hasonlóakat. Itt pedig a közönségszavazatok döntenek, ha jól tdudom. Szerintem ezt is is figyelembe kellett volna venni.
neri 2008.02.14. 11:02 • [158]
Azt, hogy miért nem ezzel? Ennek nagyon egyszerű oka van, mert ez egy 2005-ös dal. Erre a szerinted is nagyon jó dalra, amiben nagyon is egyet értek Veled, azt mondta akkor a méida (kereskedelmi rádió és TV együtt), hogy köszöni szépen nem kell neki. Ezt már akkor sem értettem és most sem értem. Na, de ezen én már lassan 3 éve túlléptem. Nekem azóta is az egyik nagy kedvencem. Megjegyzem, hogy a vidéki rádiókban a mai napig szokták kérni kívánságműsorokban és akkoriban a vidéki rádiók listáin is jó helyeken szerepelt. És még nagyon sok ilyen dala volt. Az Olyan, mint Te egy már régen megérdemelt siker volt Adriennek szerintem.
Azért örülök, hogy van végre egy olyan pont is, amiben egyet értünk. Próbáljuk inkább megtalálni az ilyen közös pontokat és nem szidni egymást és egymás ízlését véleményét. Én már túltettem magam ezen az Eurovíziós témán. Utólag sajnos már semmit sem tehetünk. Már nem mérgelődök rajta.
Előzmény: krapovics • 2008.02.14. 10:39 • [156] • Előzménykövetés 
krapovics 2008.02.14. 10:41 • [157]
Ez is szuper!
http://www.youtube.com/watch?v=-yxDmpcEV1k&feature=related
krapovics 2008.02.14. 10:39 • [156]
Miért nem ezzel indultunk Adrien? Ezzel nyertes lennél! Azért szeretünk!
http://www.youtube.com/watch?v=y4pp7-3PxuE

krapovics 2008.02.14. 10:37 • [155]
Nemzetközi visszhangok a YouTube-ról. Ennyi! További szép napot!
wow,what a song,la douze point here.ireland
Unddann (3 days ago) Show Hide Marked as spam +2 Reply Very typical Eurovision Song. Actually quite nice!
Bobbo1960 (3 days ago) Show Hide Marked as spam +3 Reply What a beautiful song. Like Serbia 2007 this is also based on a melody and emotion. Bravo, this gets my vote!!!!
theomacedonia (3 days ago) Show Hide Marked as spam +5 Reply that song is very good and i hope that will pass the semi finals.Good luck! Its my number 2 favorite til now in esc08! good luck from Greece!
mastilop (4 days ago) Show Hide Marked as spam +5 Reply 12 from Serbia, of course! :-)
gábrusz 2008.02.14. 10:24 • [154]
Mi az?
Előzmény: énvagyokén • 2008.02.14. 09:58 • [152] • Előzménykövetés 
toromon 2008.02.14. 10:01 • [153]
Húúú, szövegben engem utoljára Emilio fogott meg "Valamit el kell mondjak" című dalával, szóval ebbeb inkább nem tenném le a garast. :D
énvagyokén 2008.02.14. 09:58 • [152]
HÁT ÉPPEN EZ AZ!
Előzmény: gábrusz • 2008.02.14. 09:56 • [151] • Előzménykövetés 
gábrusz 2008.02.14. 09:56 • [151]
Ha a rádiókban meg a tévében értékalapú zene szólna, játszanának Credo-t, Kormoránt, Ismerős Arcokat meg Kárpátiát is!
Viszont még nem hallottam se ezeket, se Csézyt! Igaz, kereskedelmi rádiót ritkán hallgatok, de néha hallgatok.
Előzmény: énvagyokén • 2008.02.14. 09:09 • [149] • Előzménykövetés 
PISTI1974 2008.02.14. 09:46 • [150]
Én Miskolci vagyok és a szívem szerint mind a két énekesnőt CSÉZYT és ADRIENNT is legszívesebben kiküldtem volna Belgrádba. De csak egy mehet és ezt a nép döntötte el. Azért azt ne felejtsük el kedves CSÉZY rajongók, hogy a zsűrinél ADRIENN nyert. Viszont az a helyzet kedves SZEKERES ADRIENN rajongók, hogy az Eurovision se a zsűri dönt, hanem a nép. Ha Adrienn jutott volna ki ugyanúgy izgulnék érte mint most fogok CSÉZYÉRT. Kedves Szekeres Adrienn rajongók, tőletek azt kérem, hogy májusban szurkoljatok CSÉZYÉRT. Mégis csak a mi lányunk ő is. Adriennt sajnáltam, hogy nem nyert, de sajnos ilyen az élet. Nekem is az egyik kedvenc énekes nőm ő, a KICSI SZÍV című számát többször is megszoktam hallgatni. Csodálatos! Fel a fejjel ADRIENN neked is, mert vannak akik téged is szeretnek Borsodban.

PISTI.
lap teteje
További oldalak «« 12 3 4 5 6 7 8 9 10(11-17) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még