2024. május 5. | vasárnap | Györgyi nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Csézy utazhat Belgrádba

Csézy nyerte az Eurovíziós Dalfesztivál hazai döntőjét, így ő képviselheti hazánkat, ha minden jól megy, akkor a döntőben is. A magyar győztesre egy elődöntő is vár, amit szintén a szerb fővárosban rendeznek május 22-én.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.02.09.
Utolsó hozzászólás: 2008.09.15.
Hozzászólások: [169.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

fehanna 2008.02.13. 00:26 • [89]
Én csak a héten hallotam először Csézyről, és hallgattam meg a dalait! Szeretem Szekeres Adrient hangját, számait, de én is úgy érzem, hogy megérdemelten nyert Csézy, akármilyen bundával vagy annékül! Az élet egy verseny, és minden pillanatban jönnek új tehetségek, amit az ismertebbeknek is el kell fogadniuk. Elmondhatatlanul örülök, hogy végre olyan énekeseket is hallani Magyarországon, akiknek képzett hangjuk van, nem csak a Megában hallott rekedtes rockosított vagy romás énekstílusok...A válogatókon akinek klasszikus előképzettsége volt eleve kiszórták, lefikázták, vagy ha ügyes volt, be sem írta a papírjára! Bocs, nekem is tetszettek dalok ott is néha, de azért mégis más, ha hallani, hogy végre valaki, aki tényleg tanulta is. Na, igen, elfogult vagyok, mert én is, férjem is operaszakon végeztünk, 20as éveink végén járunk, és külföldön kell megélnünk a klasszikus zenéből, mivel otthon mint köztudott, ez nem egy divatos műfaj, így nem csodálom, hogy Csézy átnyergelt a könnyűzenei iparba. Pénzes háttér nélkül meg ebben a szakmában talán senki sem boldogul. Itt külföldön a mi szakmánkban azért szerencsére a tehetség az első, 80%ban, amikor Osloban, Zürichben, Bécsben...stb kell előénekelni egy operaháznál. Minden egyes munkahelyváltásunk egy verseny, egy csomó énekessel, akik a világ minden tájáról jönnek. Előfordult már, hogy olyanokat énekelt le a férjem, akik protkósok voltak. Ilyen is létezik, de sajnos több az ellenpélda. Én is voltam 2. úgy, hogy sírtam a színpad mellett mikor hallottam az 1. helyezettet énekelni, olyan gyönyörű volt. Az ilyesmit nem tekintem vereségnek. Ez a dalfesztivál meg kitűnő lehetőség, hogy megismertesse magát egy új tehetség. Én örülök, hogy lehetőséget kapott, abban a Magyarországban, ahol már szinte minden 2. ember "énekes"!
krapovics 2008.02.12. 22:50 • [88]
Jobban tették volna, ha el sem kezdik. Szépen bemutatkoztak. Az biztos, hogy emberileg leszerepeltek előttem mindketten: a Szekeres Adrien és a Kiss Gábor is. A szép énekhanghoz ilyen egyéniség társul?Szomorú!

tamir 2008.02.12. 22:09 • [87]
Szekeres Adri honlapján szerepel egy nyilatkozat Kiss Gábortól. Ők lezártnak tekintik ezt az ügyet, én pedig csatlakozom hozzájuk.
tamir 2008.02.12. 22:03 • [86]
Nem poénból írom, de a Csézy dalát még én is el tudom énekelni, Adrien dalához viszont jóval nagyobb technikai tudás, és hát veleszületett képesség szükségeltetik. Vicces lenne meghallgatni, hogyan adnák elő egymás dalait.
Előzmény: kisvakond66 • 2008.02.12. 20:31 • [83] • Előzménykövetés 
kisvakond66 2008.02.12. 20:43 • [85]
jajjmááá ..... ne menjünk bele ebbe az obszcén társalgásba , ha kérhetném...
amit írtál, téged minősít.
részemről ennyi
Előzmény: gyurcsanyferi • 2008.02.12. 20:35 • [84] • Előzménykövetés 
gyurcsanyferi 2008.02.12. 20:35 • [84]
(kimoderált hozzászólás)
kisvakond66 2008.02.12. 20:31 • [83]
Csézy miért nem méltó?
Nem Adrient szóltam le... imádom....
de veszíteni is tudni kell.. ...
Szóval Csézynek van egy pénzes pasija...??? hmmmm...
Keresek én is magamnak .. mert nekem is jó hangom van ám .. .. . :))))
tamir 2008.02.12. 20:19 • [82]
Ha Adrien előtt egy arra méltó ember végzett volna, akkor nem vágott volna ilyen elkeseredett arcot, az biztos! Ő kőkeményen megdolgozott azért, hogy ismert és elismert ember legyen. Csézi a kőkemény munka alatt azt érti, hogy tanult énekelni 14 évig (na bumm, mennyi ilyen ember van még az országban, akkor mindenkinek evidens módon kellene, hogy járjon a hírnév??), és nem lenne sehol, ha nincs egy dúsgazdag pasija, aki megveszi neki azt, amiért más tényleg évekig küzd.
kisvakond66 2008.02.12. 20:09 • [81]
Csézy már évek óta énekel, egy tehetséges énekes, meg persze csinoska is...:) de a külcsíny mögött rendkívül képzett HANG is VAN ....de ez ne zavarjon senkit.
Mi ,akik szavaztunk rá Borsodban (és ez nem kevés szavazat) ismerjük .....
Nem fikázni kell egy ismeretlen énekesnőt hanem örülni, hogy nekünk ilyenünk is van ...
Hoztuk a formánkat , a magyar mentalitást ...... gratulálok.......................!
Előzmény: nagyabaj • 2008.02.12. 17:17 • [76] • Előzménykövetés 
coltrane 2008.02.12. 19:46 • [80]
Köszi a javítást, tényleg y és i is használatban van (fakultatíve) és az adriennne is beazonosítható 3nnnnel is...tényleg nem vagyok képben, mivel a 2 "világsztár" zenéit nem hallgatom...ahoz túl rövid az élet és a halálos ágyamon az az idő rohadtul hiányozna, de azért azt szeretném megerősíteni, mindenféle elfogultság nélkül, hogy nekem a műsor estéjén Csézy tetszett jobban és ezt semmilyen mezítlábas ...nak nem engedem, hogy elvitassa tőlem, pedig nem Hevesi vagyok...és ha a Szekeres nyert volna (amire rálkészült) - tényleg azért dühösködött, mert nem jött be neki az előzetes egyeztetés? Neki megígérte valaki előre és most csalódott, mert VELÜNK vidékiekkel nem egyeztetett? Akkor aki most kezdi annak semmi esélye? Ne is induljon, mert úgyis csak az előre megbeszélt nyerhet? Elég bosszúság volt a Tóth husi, amikor lenyomta az Ibolyát...Ez egy ilyen játék...majd az egészségbiztosításnál, újra szavazhatsz és még drágább is lesz, mint pár ezer SMS...(ott is csalni fognak bármi lesz is az eredmény..)
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 6 7 89 10(11-17) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még