2024. május 5. | vasárnap | Györgyi nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Csézy utazhat Belgrádba

Csézy nyerte az Eurovíziós Dalfesztivál hazai döntőjét, így ő képviselheti hazánkat, ha minden jól megy, akkor a döntőben is. A magyar győztesre egy elődöntő is vár, amit szintén a szerb fővárosban rendeznek május 22-én.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.02.09.
Utolsó hozzászólás: 2008.09.15.
Hozzászólások: [169.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

énvagyokén 2008.02.14. 09:09 • [149]
Uh, azért ezt a helyedben nem írtam volna le... Akkor ezek szerint a rádiókban is csupa "értékalapú" dal szól, mert a Szívverésnek is tök ugyanaz a szövege, mint a többi magyar, amerikai és egyéb nyálzenéknek... Az Eurovíziós dalfesztiválon meg aztán senki nem fogja keresni az értéket, főleg, ha a szöveget sem fogják érteni, mert én még azt sem értettem, mikor magyarul énekelte, hát akkor angolul... - főleg, hogy azt a nyelvet nem is beszéli...
Csézy dala mitől inkább táncdal, mint Adriené?? :O
Előzmény: gábrusz • 2008.02.14. 08:48 • [148] • Előzménykövetés 
gábrusz 2008.02.14. 08:48 • [148]
A nyertes dal szép, dallamos, fesztiválos táncdal és ÉRTÉKALAPÚ, azt emeli ki, ami hiányzik a világból: a szeretetet. Ráadásul Csézy szépen is adta elő.
Szekeres Adrienn dala szép, de túlságosan avantgárd, nem táncdal és nincs különösebben értékes mondanivalója.
énvagyokén 2008.02.13. 21:24 • [147]
MI VAN??
Nah, mindegy, nem is vagyok rá kíváncsi... Csá!
Mi még mindig csak fórumoztunk, nem bundáztunk... de hagyjuk, tényleg. Kíváncsi vagyok, átesünk-e a selejtező küszöbén májusban...
Előzmény: krapovics • 2008.02.13. 21:20 • [146] • Előzménykövetés 
krapovics 2008.02.13. 21:20 • [146]
Gratulálok a csapatmunkához! Igazán jó volt! A magam részéről is befejeztem, mivel a mai nappal rájöttem, hogy kik aszisztálnak Szekeres Adrienünknek. Na ennyit a bundáról.
tamir 2008.02.13. 21:07 • [145]
nagyabaj, egyetértek és csatlakozom! ki más érne rá egész nap különböző fórumokat olvasgatni, és azokon megnyilvánulni?! Ezennel én is lelépek, mert ez a partner nem alkalmas a további társalgásra!
(ezt az egy e-mailt totál nem értem, de már ne is reagálj, krapovics, nem fogom elolvasni) Csézy meg úgy is el fog tűnni, adok neki MAXIMUM 2 évet. Üdv
énvagyokén 2008.02.13. 21:06 • [144]
Figyelhetnél kicsit jobban, Tamir-t ismerem, tényleg egy másik címről írt eddig, ami nem ugyanaz volt, mint Kovalszky címe!!, de nyilván azért változtatta meg, mert mondjuk megkerested iwiw-en, vagy hasonlók, ha már így kitaláltad, hogy Adrien tanítványa... És ez a fórum tényleg nem a személyeskedésről szól...
Előzmény: krapovics • 2008.02.13. 20:38 • [140] • Előzménykövetés 
krapovics 2008.02.13. 21:05 • [143]
Nem zeneileg gondoltam, profin énekel a Szekeres.Hanem emberileg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
krapovics 2008.02.13. 20:59 • [142]
Sajnos nem vagyok a managere, bár lennék! Csak emberi mivoltomból sem hagyom, hogy egy ilyen tehetséget pocskondiázzanak olyanok, akik "elszálltam magammal és második helyemet feldolgozni nem tudom Adriennek" és
baráti körének aszisztálnak. Kicsit értek hozzá képzeld! Lehet, hogy jobban mint te! Saját helyesírási hibáidat örülök, hogy felfedezted! Van még lehetőséged a fejlődésre, mint az Adriennek.
nagyabaj 2008.02.13. 20:44 • [141]
Kedves "társalkodók", vegyétek már észre, hogy van 1 db manager ezen a topic-on, úgy négy-öt különböző néven, meg egy két segítő. Most éppen krapovics, de volt már egy olvasó, meg még mit tudom én. A stílusjegyek, meg az azonos helyesírási hibák bizony árulkodnak. Úgy építgeti a jelenlegi üdvöskét, hogy másokat próbál lealázni. Ő így építget fel valakit. Ez a szakmája, hát csak ért hozzá, nem? Aki meg nem ért vele egyet, az vagy tanítvány, vagy férj. Időnként még magának is válaszolgat. Szánalmas. Hagyni kéne magában, jól elbeszélget ő magával is. Lesz itt nagy egyetértés, meg fényezés. Meg közönsége is saját magának. Hagyjuk szegényt magukra.
krapovics 2008.02.13. 20:38 • [140]
Azért érdekes, hogy ugyanarról az e-mail címről írsz, mint a tanítványa. Aki időközben már megváltoztatta du-tól másikra. Nem bunda?
lap teteje
További oldalak «« 1 23 4 5 6 7 8 9 10(11-17) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még